top of page

Solid Comfort på Lucky 27. desember

VI OPPFORDRER VÅRE MEDLEMMER TIL Å STØTTE VÅRT ARRANGEMENT DEN 3. JULEDAG PÅ LUCKY – ROMJULSBLUES MED SOLID COMFORT.

Vi er kjent med at en annen arrangør på Jeløy arrangerer en blueskonsert med lokale aktører 2. juledag. For ihuga blues entusiaster er det selvfølgelig mulig å gå på begge arrangementer, men dersom dere må velge håper vi våre medlemmer støtter Moss Bluesklubb og deltar på en forrykende konsert med SOLID COMFORT på Lucky 3. juledag.

Igjen kan det loves en heit og svingende konsert hos Moss Bluesklubb når dette meget erfarne bandet leverer sin ekte, varierte blues med røtter i hele bluesens bredde og historie. Med fokus på hovedsaklig egne låter, 2 sangere, slidegitar, munnspill og et fjellstøtt komp, har de skapt seg et eget sound, og høster lovord i inn og utland.Romjulsblues med Solid Comfort Moss Bluesklubb, Lucky Luke, 27. desember kl. 22:30

Igjen kan det loves en heit og svingende konsert hos Moss Bluesklubb når dette meget erfarne bandet leverer sin ekte, varierte blues med røtter i hele bluesens bredde og historie. Med fokus på hovedsaklig egne låter, 2 sangere, slidegitar, munnspill og et fjellstøtt komp, har de skapt seg et eget sound, og høster lovord i inn og utland. Stein Idar Stokke: munnspill/vokalal

Ronny Aagren: gitar/vokal

Roar Paulsberg: bass

Børre Arveng: trommer


2 views0 comments

Comments


bottom of page